Brisaspor’dan dörtte dört
![Brisaspor’dan dörtte dört](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2017/07/1500887445_Brisaspor-700x420.jpg)
Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası’na 4 sporcusuyla katılan Brisaspor, tüm sporcularıyla dereceye girerek yarışları tamamladı.
Brisaspor, 23 Temmuz Pazar günü İstanbul Arnavutköy’de gerçekleştirilen Dağ Bisikleti Türkiye (MTB) Şampiyonası’na 4 sporcusuyla katıldı.
Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2017 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan ve Türkiye genelinden 176 sporcunun katıldığı yarışlarda, büyük bayanlar, büyük erkekler, U-23 erkekler ve genç erkekler kategorilerinde yarışan Brisaspor, tüm sporcularıyla dereceye girdi.
Ayşe Çakır, Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonu olurken; Abdülkadir Kelleci Büyük Erkekler Türkiye ikincisi, Yunus Emre Yılmaz U-23 Erkekler Türkiye üçüncüsü ve Kadir Gök Genç Erkekler Türkiye ikincisi oldu. Yarışlara 4 sporcusuyla katılan Brisaspor, tüm sporcularıyla dereceye girerek yarışları başarıyla tamamladı.