Arhavi ekipleri adım adım 1.Lige
![Arhavi ekipleri adım adım 1.Lige](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/12/1-3-44-700x420.jpg)
Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü çatısı altında faaliyet gösteren kız ve erkek voleybol takımları haftayı galibiyetle tamamladılar.
Haber: Hayati Akbaş
Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Erkekler 3. Grup’ta yer alan Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı ligin 9. haftasında kendi evinde Bafra Belediyesi GSK takımı ile karşılaştı. Arhavi Kapalı Spor Salonu’nda karşılaşmaya sporseverlerin ilgisi yoğundu. Mutlak galibiyet parolasıyla karşılaşmaya başlayan Arhavi ekibi karşılaşmayı 3-0’lık skor ile kazanarak yoluna emin adımlarla devam etti.
Öte yandan 2. Lig 6. Grup’ta yer alan Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol takımı ise bu hafta Ordu Merkez Spor ile karşı karşıya geldi. Ligin 9. haftasında deplasmanda kıyasıya mücadele eden ekibimiz karşılaşmadan 3-2’lik skoru elde ederek galibiyetle ayrıldı.
Karşılaşma sonunda Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu her iki takımımız için de liderlik yolunda önemli bir galibiyet daha aldıklarını belirterek, takımların ortaya koydukları mücadeleden ve alınan galibiyetlerden dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.