Aykut, eski günlerine geri döndü
![Aykut, eski günlerine geri döndü](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/11/14233141-700x420.jpg)
İstanbul Süper Amatör Lig Yeşilova Esnafspor’un başarılı futbolcusu Aykut Gezer bu hafta Bağlarbaşı maçında ikinci yarıda oyuna girdi tecrübeli oyuncu sergilediği futbol ve attığı 2 golle eski günlerine geri döndü.
Haber: Yılmaz Aktepe
Ligin 8.Haftasında kendi sahasında Bağlarbaşı ile karşılaşan Yeşilova Esnafspor’un 7-2,lik sporla galip geldiği maçta Aykut Gezer, ikinci yarıda 2 gol ve 1 de asistle süsledi. Yeşil -Beyazlıların en önemli futbolcularından biri olan Aykut Gezer bazı sorunları nedeni ile uzun süredir performans düşüklüğü yaşamsı neden ile ilk on birde şan bulması büyük eleştirilere sebep olurken tecrübeli oyuncu hafta sonu Bağlarbaşı maçında teknik Direktör Nejat Öntaş ‘ın payı büyüktü. Nejat Öntaş Kadrodaki her isimden verim alan, Deneyimli orta saha, yeni hocası ile çok daha istekli ve etkili bir futbol oynamaya başladı.