Paşa’nın cimnastikçileri madalyaları topladı
![Paşa’nın cimnastikçileri madalyaları topladı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/10/SUPER-CUP-2-700x420.jpg)
Macaristan’da 25 Eylül-26 Eylül tarihlerinde yapılan Super Cup ritmik cimnastik şampiyonasına; 6 altın ve 4 gümüş madalya kazanan Muratpaşa Belediyesi cimnastikçileri damga vurdu
Haber: Fatih Bacak
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın 24-25 Eylül’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenecek ritmik cimnastik şampiyonasına uğurladığı Muratpaşa Belediyespor cimnastikçileri, 6 altın, 4 gümüş madalya kazandı.
Antrenör Zkatka Sıla Tüzken öncülüğünde Budapeşte’de yeteneklerini sergileyen Muratpaşa Belediyespor Cimnastikçisi Viktorya Sidorova; top, labut ve genel tasnisfte 3 altın madalya, Cansu Kaplan; labut serisinde altın, top serisi ve genel tasnifte gümüş, Azra Akıncı, çember serisinde gümüş, Zeynep Öykü Yalpı; top serisinde altın, çember serisinde gümüş, İpek Gürses de; ip serisinde altın madalya kazandı.