Filenin Kuğuları, 2.Lig Play-Off finalleri öncesi Bulgaristan 1. Lig takımlarından Maritza Plovdiv ile iki kez antrenman maçı gerçekleştirdi. Maçların ardından Maritza Plovdiv takımı Seramiksan’ı ziyaret etti.
Türkiye Voleybol Bayanlar 2. Lig takımlarından Seramiksan Spor Kulübü, Play-Off final müsabakaları için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Kuğular, final maçları öncesi kendi evinde Bulgaristan 1. Lig takımlarından Maritza Plovdiv ile iki kez hazırlık maçı oynadı.
Antrenman maçlarının ardından Maritza Plovdiv takımı ve Filenin Kuğuları Seramiksan fabrikasına gelerek üretim mühendisleri ile birlikte üretim alanlarını ve showroomu gezdi.
Seramiksan Kulüp Başkanı N. Bülent Erkul “Play-Off final maçları öncesi Maritza Plovdiv ile hazırlık maçları yapan Kuğularımız, zirve iddiasıyla yoluna devam ediyor. Takımımıza final maçlarında başarılar diliyoruz.” dedi.
Filenin Kuğuları, 11-12-13 Nisan tarihlerinde Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu’nda oynayacağı final maçları için hazırlıklarına hız kesmeden devam edecek.
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.