Gençlerle Spor Söyleşisi
![Gençlerle Spor Söyleşisi](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/11/1c-700x420.jpg)
Spor spikeri Emre Tilev ve Cevdet Ünüvar Türk Telekom Anadolu Lisesi’nde Sporda Liderlik Kavramı adlı söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye gençlerin ilgisi oldukça yoğundu.
Sultanbeylili gençler spor dünyasının iki ünlü ismi Emre Tilev ve Cevdet Ünüvar ile buluştu. Türk Telekom Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen söyleşide spor dünyasının merak edilenleri konuşuldu. Takımların liderlik mücadelesini, teknik direktörleri ve takımların son durumunu değerlendiren Tilev, diğer spor dallarına da ilgi duyulması gerektiğini kaydetti. Gençlerin Türkiye için önemli olduğunu ve özel olduğunu kaydeden Tilev, başarmak için inanmak gerektiğini söyleyerek, kendi meslek hayatında ne tür zorluklarla karşılaştığını gençlerle paylaştı. Cevdet Ünüvar da gençlere ellerindeki imkanları iyi değerlendirmeleri gerektiğini ifade etti ve “Bulunduğunuz yerin, imkanların kıymetini bilin” dedi.