Bursa’da yumruklar konuşuyor
![Bursa’da yumruklar konuşuyor](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/11/F2-Kopya-700x420.jpg)
Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen Büyük Erkekler Türkiye Şampiyonası 1.Grup müsabakaları Bursa’da oynanmaya başladı.
Bursa’da oynanan maçlarda 21 ilden 71 boksör eldiven giyiyor. Maçları izlemek üzere salona; Bursa Spor Başkanı Recep Bölükbaşı, Boks Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Çetin Saçan, Bursalı İşadamı Fuat Alpaslan ve spor severler geldi.
Grup maçlarının ikincisi 10-14 Kasım tarihleri arasında Kastamonu’da, üçüncüsü ise 17-21 Kasım tarihleri arasında Sivas’da oynanacak. İlk dörde giren boksörler 21-26 Aralık 2015 tarihleri arasında Ordu’da düzenlenecek şampiyonada eldiven giymeye hak kazanacak.
Atatürk Spor Salonu’nda oynanan müsabakaların finalleri 7 Kasım Cumartesi günü saat 11:00’de başlayacak. Bursalı sporseverler maçları salona gelerek ücretsiz izleyebilir.