4. Voleybol bölge şampiyonası Kocaeli’nde yapıldı
![4. Voleybol bölge şampiyonası Kocaeli’nde yapıldı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/04/IMG-20160412-WA0038_resized-700x420.jpg)
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu’nun işbirliğinde koruma ve bakım altındaki çocuklara yönelik düzenlendiği 4. Voleybol Bölge Şampiyonası Kocaelinde yapıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu’nun işbirliğinde koruma ve bakım altındaki çocuklara yönelik düzenlediği 4.üncü Voleybol Marmara Bölge Şampiyonası Kocaelinde gerçekleştirildi.
9-10 Nisana tarihlerinde gerçekleşen müsabakalara Sakarya,Edirne,Kocaeli ,Çanakkale takımları yanısıra İstanbul Küçükçekmece Halkalı Yetiştirme Yurdu Voleybol takımlar katıldı.
Bu yıl 4.cüsü düzenlenen Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü “CHGM” Maramara Bölgesi Voleybol Şampiyonasına Halim Özan yönetiminde sahaya çıkan Halkalı Yetiştirme Yurdu voleybol takımımız İstanbulu temsil etti.Kocaeli ilinde oynan Final maçında Sakarya Yetiştirme Yurdu takımını çekişmeli geçen final maçını 2-0’la geçen Halkalı Yetiştirme Yurdu voleybol takımımız 4.üncü kez Maramara Bölgesi şampiyonu oldu.
Kuşadasında Türkiye şampiyonası oynayacak.
Voleybol,Güreş,Masa Tenisi,Badminton,Yüzme,Futbol ve Buz Hokeyi gibi spor falliyetlerini sürdüren Halkalı Yetiştirme Yurdu kulübü başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.
2 Türkiye şampiyonu 1 Türkiye ikicisi olan ve 4 kez de Marmara şampiyonu olan Halkalı Yetiştirme Yurdu voleybol takımımız 16–20 Mayıs 2016 tarihinde Aydın Kuşadasında 7 Bölgeden katılacak takımların katılımları ile Türkiye Şampiyonası müsabaklarına oynayacak.