Buradasınız: Home » Futbol » 2.İlhan Ağabey Futbol Turnuvası Kuraları çekildi

2.İlhan Ağabey Futbol Turnuvası Kuraları çekildi

2.İlhan Ağabey Futbol Turnuvası Kuraları çekildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi tarafından 21-22 Ocak 2020 tarihlerinde düzenlenecek TSYD Ankara Şubesi İlhan Ağabey Futbol Turnuvası’nın kura çekimi yapıldı.

 TSYD Ankara Şubesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen kura çekimine, dernek Asbaşkanları Nihat Uçar , Cem Çınar, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Ateşoğlu, Çağlar Sansar, Gençlerbirliği Kulübü Alt Yapı Sorumlusu Taşkın Aksoy, MKE Ankaragücü Kulübü Alt Yapı Genel Koordinatörü Cengiz Paça, Keçiörengücü Kulübü Alt Yapı Sorumlusu Ali Nazlı ve Osmanlıspor Alt Yapı Sorumlusu Semih Tur katıldı.

TSYD Ankara Şubesi Asbaşkanı Nihat Uçar, merhum başkan İlhan Cavcav adına bu yıl ikincisi düzenlenecek olan turnuvanın ‘gelenekselleşmesi’ için TSYD Ankara Şubesi olarak devamlılık göstereceklerini kaydederek, “Futbolun duayeni İlhan Cavcav’ı rahmetle anıyoruz. Sevgili başkanımız nur içinde yatsın. Adına düzenlediğimiz turnuvanın ikincisini gerçekleştiriyoruz. Türk futboluna çok şeyler kattı. İnanılmaz faydası oldu. İlhan Abi gibi duayen bir insanı anmak da bizim görevimiz oldu. Genç futbolcuları Türk futboluna kazandıran kulüplerimize teşekkür ediyoruz. Turnuvamızı ikincisinden sonra geleneksel hale getirmek istiyoruz.  Amacımız İlhan Abiyi her fırsatta anmak hatta turnuvayı ileride uluslararası hale de getirmeyi düşünüyoruz. İnşallah dilediğimiz gibi olur. Turnuva futbolcuların motivasyonu açısından da takımlar arasında güzel bir dayanışma örneği olacak” dedi.

Turnuva maçları Beştepe Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesislerinde, 4 Ankara takımının katılımıyla yapılacak.

Turnuvanın ilk maçı 21 Ocak Salı saat 12.00’da Gençlerbirliği – Osmanlıspor arasında, ikinci karşılaşma 14.00’da MKE Ankaragücü-Keçiörengücü arasında oynanacak.

22 Ocak Çarşamba günü saat 12.00’da üçüncülük-dördüncülük maçı, saat 14.00’da ise final karşılaşması yapılacak.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com