Buradasınız: Home » MASA TENİSİ » 15 Temmuz anısına masa tenisi turnuvası  

15 Temmuz anısına masa tenisi turnuvası  

15 Temmuz anısına masa tenisi turnuvası   

Ankara Hazer Spor Masa Tenisi Merkezi ve Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Branş Yöneticisi Atilla Aydın, 15 Temmuz 2016 yaşadığımız hain kalkınma girişiminde şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize uzun ömürler dilerim. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız dedi.

Haber: Fatih Bacak

Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun 2020 yılı Kasım ayında yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurulunda Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Atilla Aydın, 15 Temmuz 2016 yaşadığımız hain kalkınma girişiminde şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize uzun ömürler dilerim dedi. Aydın, spor yaparak ” kötü alışkanlıklardan uzak kalmak çocuklarımız sporun önemini anlatmalıyız. Ruh ve beden disiplini için, sağlıklı bireyler ve toplum için sporu toplumun tüm katmanlarına yaymamız gerekir. Bu konuda başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere tüm halkımıza görevler düşmektedir. Son yıllarda toplumuzdaki spor potansiyeli ciddi şekilde öne çıkmaktadır. Bu potansiyelin en güzel şekilde değerlendirilmesi gerekir.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun 2020 yılı Kasım ayında yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurulunda Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Ankara Hazer Spor Masa Tenisi Merkezi ve Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Branş Yöneticisi Atilla Aydın, ayağının tozuyla geldiği Kastamonu
15. Forum Masa Tenisi Buluşmasının ardından Ankara Mamak Spor Salonunda yapılmakta olan 15 Temmuz haftası anma programı masa tenisi müsabakalarında görev alan Hakem, Antrenör, İdareci ve sporcularla tek tek ilgilenerek görüş alışverişinde bulundu. Aydın konuşmasının son bölümünde ise 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız dedi.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com