Zeytinburnuspor’da şampiyonluk coşkusu  

İstanbul 2.Amatör Ligi’nde grubunu lider tamamlayarak 1.Amatör Kümeye yükselen Zeytinburnuspor’da şampiyonluk kutlamaları devam ediyor.

Haber: Yılmaz Aktepe

Mavi-beyazlı takımın şampiyon olmasından dolayı Zeytinburnuspor Başkanı Ünal Tombuel, takımın yönetimine, teknik heyetine ve futbolcularına teşekkür yemeği verdi.

Sefaköy Fokurtukeyf Cafe restoranda verilen yemekte teknik heyet ve futbolcuları tek tek tebrik eden Başkan Tombuel, takımın şampiyonluğunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Zeytinburnu için oldukça önemli bir iş başarıldığını belirten Zeytinburnuspor Başkanı Vekili Turgut Öztürk, “Zeytinburnu tarihi ve turizmiyle Türkiye’nin eşsiz ilçelerinden biridir. Bu her yönüyle özel olan ilçenin başarılı bir futbol takımının olması hepimizi gururlandırır. Bu misyonu üstelenebilecek bir takımın temellerinin atıldığına şahit oluyoruz. Zeytinburnuspor  futbolla da adından söz ettirmeli. İnşallah Zeytinburnuspor daha başarılı noktalara gelir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Futbol, ilçedeki gençlerimizin spora teşvik edilmesi adına da önemli bir araç. Ben Zeytinburnuspor’un başarılarıyla birlikte futbol ve spora karşı bakış açısında olumlu yönde değişmeler olacağı kanaatindeyim” dedi.