UA-80077055-1
DOLAR 8,8817
EURO 10,3822
ALTIN 495,51
BIST 1.382
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
23°C
Sağanak Yağışlı
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 19°C

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası Sona Erdi

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası Sona Erdi
15.08.2021
11.271
A+
A-

Aksaray Spor Salonu’nda son gün müsabakaları sonunda kadınlar 57, 63 ve +63 ile erkekler 66, 73 ve +73 kiloda madalya sahiplerini buldu.

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası son gün kadınlar 57, 63, +63 ile erkekler 66, 73 ve +73 kiloda madalya sahiplerini buldu. İl genel sıralamasında İzmir 3 altın ve bir bronz madalya ile ilk sırada yer aldı. Manisa, 2’şer altın ve gümüş, 3 bronz madalya ile ikincilik basamağında yer alırken, Sakarya 2 altın, bir gümüş ve 2 bronz madalya ile üçüncü oldu.

Aksaray Spor Salonu’nda gerçekleşen şampiyonanın son gün karşılaşmalarının sonunda sıkletlerinde ilk 7’ye girenler şöyle belirlendi:

Kadınlar

57 Kilo

1. Fulya Ergen (Manisa)

2. Ervanur Efe (Sakarya)

3. Deniz Yeşilyurt (Ordu)

3. Firdevs Dilbirliği (Kahramanmaraş)

5. Behiye Korkmaz (Balıkesir)

5. Esmenur Haman (İstanbul)

7. Zeynep Yılmaz (Ankara)

7. Duha Bükre Meral (Rize)

63 Kilo

1. Sinem Oruç (Konya)

2. Tuana Gülenay (Ankara)

3. Esma Karaahmet (Kocaeli)

3. Atiye Naz Apar (Konya)

5. Rüya Nisa Göl (Ordu)

5. Ebrar Şura Gül(Sıvas)

7. Aleyna Bayur(Denizli)

7. Aleyna Tosun(Antalya)

+63 Kilo

1. Sema Mete (İzmir)

2. Sema Yıldırım (Ordu)

3. Ayşe Zöngür (Kkırıkkale)

3. Nisanur Serin (Ankara)

5. Naciye Yağmur Sevinç (Aydın)

5. Bengü Merva Kurt (Kahramanmaraş)

7. Güner Kıymet Diker (Manisa)

7. Irmak Ceylin Güçtekin (Manisa)

Erkekler

66 Kilo

1. Tuğrul Koçak Pinegöz (Ankara)

2. Hamza Arslan (Ankara)

3. Kaan Kaymak (Ordu)

3. Çınar Türker (Ordu)

5. Yusuf Mert Parlak (İstanbul)

5. Yağız Sarp (İzmir)

7. Yahya Arda Uçuk (Sıvas)

7. Yasin Korkmaz (Yalova)

73 Kilo

1. Ömer Hökelek (Amasya)

2. Ömer Faruk Dilbirliği (Kahramanmaraş)

3. Berat Abdullah Keskin (Sakarya)

3. Alper Koçak (Konya)

5. Alperen Kondi (Sakarya)

5. Mustafa Enes Çirik (Konya)

7. Sefa Tunç (Osmaniye)

7. Ahmet Hamza Doğru (İstanbul)

+73 Kilo

1. Fatih Dursun (Sakarya)

2. Zübeyir Talha Polat (Manisa)

3. Battal Serdar Arslan (Karaman)

3. Aytaç Aykut Gündoğan (Manisa)

5. Yiğit Aslan (Çankırı)

5. Ahmet Talan (Osmaniye)

7. Haldun Özdemir (Ankara)

7. İsmail Eren Türkmen (Konya)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.