İstanbul 27°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
27°C
Hafif Yağmurlu
Cum
28°C
Cts
31°C
Paz
32°C
Pts
30°C
İstanbul Süper Amatör lig 4.Grupta ilk hafta maçında Bahçelievler Yenibosnaspor’u deplasmanda 1-0 mağlup eden Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor, yeni sezona 3 puanla başladı.
HABER / Yılmaz AKTEPE
İstanbul Süper Amatör Liginde 2022-2023 sezonu başladı. 4. Grubun ilk haftası, komşu ilçe takımlarının derbilerine sahne oldu. Deplasmanda Bahçelievler Yenibosna Spor ile karşı karşıya gelen Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor, rakibini 49.Dakikada Ege’nin kafa ile attığı golle 1-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.
Galibiyetin ardından, Yeşilova Esnafsporlu futbolcular sahada büyük sevinç yaşarken, Yeşilova Esnafspor Başkanı Ahmet Ulaş ve başkan yardımcısı Cem özel, yöneticiler soyunma odasına girerek takımı kutladı.