Yeni bir spor sitesi yayında
![Yeni bir spor sitesi yayında](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/04/spor-sitesi-700x420.jpg)
Spora ve sporcuya desteğini sürdüren Küçükçekmece Belediyesi, bu alanda profesyonel bir uygulamaya daha imza attı.
http://www.kucukcekmecespor.com adresini hayata geçiren Küçükçekmece Belediyesi, yayına başlayan yeni web sitesinde, ilçedeki her türlü spor etkinliği ve spor ile ilgili her türlü güncel bilgiyi kullanıcılarına sunuyor.
SPOR AKTİVİTELERİ BİRARAYA TOPLANDI
Sadece bu site içeriğini güncelleyen ve spor kulüpleri ile röportajlar yapan bir ekip oluşturan Küçükçekmece Belediyesi, spor aktivitelerinin tamamını artık bu site üzerinden yönetecek. Belediye spor aktivitelerinin duyuruları, online kayıt ve müsabaka fikstürlerinin takibi, resim ve video arşivleri, yaz ve kış spor okullarının kayıt işlemleri bu site üzerinden gerçekleştirilecek.
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ DE TAKİP EDİLECEK
Ayrıca, ilçedeki tüm amatör spor kulüpleri de kurumsal kimlik, logo ve iletişim bilgileri ile bu sayfadan takip edilebilecek. Maç fikstürleri önceden yayınlanarak, oynanan müsabaka sonuçları anında paylaşılacak. Küçükçekmece Belediyesi, 22.000 sporcuya akıllı kart verip, 10 tesiste de akıllı kart ve parmak izi okuyucu uygulaması da başlattı. Spor alanında profesyonel bir adım atan kurum, böylece sporcu ve eğitimcilerini takip etmeyi amaçlıyor.