Artsam KSK Başkanı Gani Eser, ”Oyuncularımızın moral ve motivasyonu yüksek. Üst üste kazanılan maçlar özgüvenimizi artırdı. Play off grubuna çıkmayı başaran her takım güçlü ve telafisi olmayan maçlarda kaybetme lüksü yok”. Artsam KSK ruhuyla oynayacağımız tüm maçları kazanmak ve final grubuna kalmak istiyoruz. Transferin son günü aramıza katılan Donka Çakar’ın bu dönemde takıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Şenay Özel’in liderlik ruhu ve sahada gösterdiği performans son 6 maça da damgasını vuracaktır. Büşra Gökmen’in milli takım kampına davet edilmesi tüm ailemizi onurlandırdı. Dilek Serçe ile birlikte defansımızın yükünü sırtlayan bu iki genç oyuncudan beklentimiz yüksek. Sezon boyu gösterdikleri performansı sürdürebilirlerse işimiz kolaylaşacak. Tüm oyuncularımız giydikleri formanın hakkını vermek için çalışıyor. Teknik ekibimiz rakipleri analiz etmeye ve oyuncularımızı hazırlamaya devam ediyor. Adil yönetilen, fair-play ruhunu hissedeceğimiz, hiçbir oyuncunun kalıcı sakatlık yaşamayacağı barışın, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün örneklerini bolca göreceğimiz bir organizasyon olmasını diliyorum. Her takımın Süper lig için eşit şansı olduğunu düşünüyorum. Geçen yıl 8. sıradan katıldığımız playoff maçları sonunda 1. lig biletini alabildiysek her takımın da bunu başarabileceğini düşünüyorum. Art arda yapılacak maçlarda kadro derinliği olan ve stresi iyi yöneten takımlar avantaj sağlayacaktır. Tüm takımlara, hakem ve gözlemcilere başarılar dilerim. Gani Eser Kulüp Başkanı |