İstanbul 27°C
Az Bulutlu
İstanbul
27°C
Az Bulutlu
Cts
31°C
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, olimpik kadın ve erkek Milli takımımızı, yılın son uluslararası organizasyonu için kampta bulunduğu Antalya’da ziyaret etti.
20-22 Aralık tarihleri arasında İsrail’in Kudüs kentinde gerçekleşecek Masterler müsabakaları için hazırlıklarını sürdüren Milli takım çalışmaları hakkında teknik kadrodan bilgi alan Federasyon Başkanı Huysuz, judocularla bir toplantı yaparak onlara “Yılın son turnuvası olan ve olimpiyat oyunlarına puan kazandıracak Masterler karşılaşmasında başarılılar diliyorum” dedi.