İstanbul 27°C
Az Bulutlu
İstanbul
27°C
Az Bulutlu
Cts
31°C
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Safranbolu’da gerçekleştirilen Türkiye Off Road Şampiyonası 2. Ayak Yarışmaları tamamlandı.
Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak ve Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un başlattığı yarışların ikinci gününde, 31 kilometrelik özel hazırlanan parkurda 24 sürücü 3 etap üzerinden kıyasıya mücadele etti.
Safranboluluların yoğun ilgi gösterdiği yarışlarda kazalar da meydana geldi. Bazı araçlar arıza yaparken bazıları da çamura saplandı.
Yarışlar sonunda genel klasmanda İstanbul’dan Canar Akkafa ve Malik Akkafa ikilisi birinci oldu. Ankara’dan Yunus Ayhan ve Bilal Karamemiş ikilisi ikinciliği, yine Ankara’dan Ufuk Bekdemir ve Bora Kayin ikilisi ise üçüncülüğü elde etti.