Muharrem Usta
Neden seçildiniz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Eğer transfere gerek yoksa size de gerek yoktu.
Kadir Bıyıklı
Neden bu takımı güçlendirmediniz ve Bursa karşısında madara ettirdiniz. Trabzonspor tarihinde Bursaspor’dan hiç 4 gol yemedi sayın Usta. Sürünen, marka değeri kaybolan bir takım aldınız. Personel çıkartın diye başkan seçilmediniz. Bu takımı sahanın içinde dik oynatın diye seçildiniz. Taraftar Trabzonspor’u, M’bia’yı, Özer’i, Erkan’ı eleştiriyor. Siz de eleştiriyorsunuz. Sahi siz tribüne mi başkan oldunuz? Sayın başkan siz umut oldunuz. Daha 1 ay dolmadan umutsuzluğa sürüklemeyin bizi.
Sadi hocayla devam etmek istemenizi anlayamıyorum. Para yok. Parasız Hacıosmanoğlu bu takıma 6 hoca getirdi. Siz 1 tane getiremeyecek misiniz? Parasız Hacıosmanoğlu 30 futbolcu aldı siz 1 tane alamayacak mısınız? Feda Trabzon’da sökmez. Trabzonlu ağadır, en iyisini ister, paranın lafını da ettirmez.
Trabzonspor galip gelseydi, Sadi Tekelioğu büyük teknik adam olmazdı. 4 gol yedi, benim için Sadi hoca aynı durduğu yerde duruyor. Altyapıda. Siz Lucescu dediniz, sonra Ramos. Tekelioğlu bunları okumuyor mu sanıyorsunuz. İşte size Ramos işte size Lucescu.
2-0’dan ancak Bayern Munich’e yenilirsin. Bursaspor iyiydi evet ama Bayern Munich değildi. Sadi hoca adına üzgünüm, en az kusurlu o. Futbolculara güzel milyon eurolu günler dilerim. Sayın başkan da umarım kurumsallaşmayı tamamlar. Eğer Trabzonspor kalırsa.