Küçükçekmece güreş de şampiyonlar yetiştirecek
![Küçükçekmece güreş de şampiyonlar yetiştirecek](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/02/IMG_7638-scaled-700x420.jpg)
Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlen Kış spor branşlarından bir olan Güreş Okulu yeni Şampiyonlar Yetiştirecek.
Haber: Yılmaz Aktepe
Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Müdürlüğü bünyesinde açılan kış okulu için kayıt almaya başladı.
Kış spor okulu açılmasıyla birlikte, Deneyimli eğitmenler eşiğinde Güreş eğitim veren Küçükçekmece Belediyesi, Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonları çıkartmak amaçı ile Ata sporumuz olan güreşe her zamanki gibi yeri ayrı.
Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kış spor okulları 6-14 yaş arası katılmak isteyenlerin nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir adet resim ile birilte Biligi formu doldurak müracaat etmeleri gerekmektedir.
Bilgi için: 444 4 360