DOLAR 32,5665
EURO 34,8705
ALTIN 2.425,95
BIST 9.722,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Az Bulutlu
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 19°C
Cts 18°C
Paz 18°C

Küçükçekmece Belediye Başkanlık koşusu yapıldı

Küçükçekmece Belediye Başkanlık koşusu yapıldı
07.04.2016
A+
A-

 

Küçükçekmece Belediyes ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Küçükçekmece Belediye Başkanlık koşusu yapıldı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Küçükçekmece Sahlin’de gerçekleşen koşuda 151 Kız, 124 Erkek sporcu olmak üzere toplam 276 sporcu kıyasıya yarıştılar. Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler,Genç Kızlar , Genç Kızlar branşlarında gerçekleştirilen Yarışmaların ardından Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan,ilçe Gençlik Spor Müdürü Koray Emre Kara,Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Spor Şefi Halil İbrahim Sarp tarafından dereceye girenlere madalya ve kupaları verildi.

Yarışmada ferdi branşta dereceye giren sporcular ve takım halinde dereceye giren okullar şöyle;

KÜÇÜK KIZLAR (FERDİ)

  1. Dilay Yıldızhan-S.Çeşme Orata Okulu
  2. Aslı Aydın-S.Çeşme Orata Okulu
  3. Zeynep Köseoğlu-S.Çeşme Orta Okulu

KÜÇÜK ERKEKLER (FERDİ)

  1. Umut Gültekin-S.Çeşme Orta Okulu
  2. Yıldıray Taşdemir-S.Çeşme Orta Okulu
  3. Tuncer Tunc-Küçükçekmece Orta Okulu

YILDIZ KIZLAR (FERDİ)

  1. Nazire Güreç -S.Çeşme Orta Okulu
  2. Busenur Vurgun-S.Çeşme Orta Okulu
  3. Yağmur Gültekin-S.Çeşme Orta Okulu

YILDIZ ERKEKLER (FERDİ)

  1. Habat Ceylan-S.Çeşme Orta Okulu
  2. Oktay Yıldız-Dr.Hulisi Behçet Orta Okulu
  3. Erya Öztürk-S.Çeşme Orta Okulu

GENÇ KIZLAR  (FERDİ)

  1. Enise Corumlu-Atatürk Meslek Lisesi
  2. Kübra Gözde Aydoğan-Atatürk Meslek Lisesi
  3. Öznur Cengiz-Eşref Bitlis Lisesi

GENÇ ERKEKLER (FERDİ)

  1. Onur Anbarcı-Zehra Mustafa Dalgıç Lisesi
  2. Samet Özdemir-Halkalı Mehmet Akif Ersoy Lisesi
  3. Muharrem Güleç-Zehra Mustafa Dalgıç Lisesi

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.