KBS 23 NİSAN VİDEO YARIŞMASI SONUÇLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Türkiye’nin tek yerli Masa Tenisi üreticisi KBS firması tarafından düzenlenen ”ATATÜRK, 23 Nisan ve Masa Tenisi”konseptli video yarışması sonuçlandı.
12 yaş altı çocukların katıldığı yarışmada, videolar https://www.facebook.com/kbstabletennis1/ adresine gönderildi. Çok büyük ilginin olduğu yarışmada gönderilen videolar TMTF Basın Yayın Kurulu Başkanı Murat ilter, TMTF Eğitim Kurulu Başkanı Doç.Dr.Burçak Keskin, Kanal D Yönetmeni Kadir Turnalı, Anatomi ve Akupunktur uzmanı Prof. Dr. Kaya Özkuş, VMTD Dernek Başkanı Ecz. Işık Ertufan’dan oluşan Yarışma jürisi tarafından tek tek izlenerek değerlendirildi.

Yapılan değerlendirme sonucunda, Elif Deniz Şardağ birinci, Özcan Genel ikinci, Umut Yavuz üçüncülüğü elde etti. ”ATATÜRK, 23 Nisan ve Masa Tenisi” konulu yarışmada birinciliği elde eden Elif Deniz Şardağ, KBS EFES Mini masası, ikinci sırayı alan Özcan Genel, KBS Hitit 7C Tahta+100 adet KBS Antrenman Topu ve üçüncülüğü elde eden Umut Yavuz ise 2 adet KBS Batman Takım kazandı.

Ayrıca yarışmaya eser gönderen tüm çocuklara KBS firması tarafından günün hatırasına bloknot ve kalemden oluşan bir takım hediye edildi.