İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
Konya’da yapılan 2015 Judo Süper Ligi finalinde Erkeklerde İstanbul Büyükşehir Belediyespor Bayanlarda ise Galatasaray Türkiye Şampiyonu oldu. Bayan Judo takımı ligi 2. Sırada tamamladı.
10 kulübün katılımıyla yapılan finallerde Erkeklerde Galatasaray ve Samsun ASP’yi 3-2, Kocaeli Kağıtspor ve Konya Seydişehir’i 4-1, Manisa ve İzmir Büyükşehir’i 5-0 yenip Şampiyon olan Judo takımımızın ardından, ikinci Kocaeli Belediye Kağıtspor, üçüncü ise Galatasaray oldu.
Bayan Judo takımımız ise Trabzonspor ve Bursa Gücü’nü 4-1, Konya Seydişehir ve Kocaeli’yi 3-2, Bursa Osmangazi’yi 5-0 yenip Şampiyon Galatasaray’a 4-1 yenilerek Türkiye ikincisi olmayı başardı. Trabzonspor kulübü ise 3. olarak kürsüde kendine yer buldu.