DOLAR 18,0793
EURO 18,2627
ALTIN 1.022,23
BIST 3.020,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Cum 31°C
Cts 31°C
Paz 30°C
Pts 30°C

Judo Ümit Milli Takım Seçmeleri Sona Erdi

Judo Ümit Milli Takım Seçmeleri Sona Erdi
04.07.2021
11.605
A+
A-

Judo Federasyon binasında bulunan spor salonunda gerçekleşen Ümit Milli Takım seçmelerinin son gününde kadın ve erkekler iki sıkletinde derece yapanlar belirlendi ve karşılaşmalar sona erdi.

Müsabakalar sonunda toplamda; Kocaelili judokalar 7 birincilik, 4 ikincilik ve 9 üçüncülükle birinci sırada yer aldı. Denizlili judocular 2 birincilik ve bir üçüncülükle ikinci olurken, Antalyalı judocular 2 birincilikle sıralamada üçüncülük basamağında yer aldı.

Judo Ümitler Milli Takım seçmelerinin son gününde alınan sonuçlar şöyle:

Erkekler 60 Kg

1İBRAHİM DEMİREL (ANTALYA)
2YUNUS EMRE ESENBOĞA (IĞDIR)
3ENES ÇAKAN (KOCAELİ)
3SAMET KAYDU (KOCAELİ)
5ATA IŞINER GÖÇ (KOCAELİ)
5BEKİR TAHA SEYMEN (KOCAELİ)
7ONUR AKGÜL (KONYA)
7EMRE YAZGAN (KOCAELİ)

 

Erkekler 73 Kg

1ERMAN GÜRGEN (KOCAELİ)
2SEYDİ GÜNEŞ (KOCAELİ)
3FIRAT ÇELEBİ (SAMSUN)
3ABDULKADİR KOCA (ANKARA)
5ENES PINAR (MANİSA)
5METEHAN BAYRAKTAR (ANKARA)
7MUHAMMET BAKİ DEMİRCAN (İSTANBUL)
7MUHAMMED YAZICI (KOCAELİ)

 

Kadınlar 52 Kg

1YAREN KÖMÜRCÜ (KOCAELİ)
2NECLA ŞEKER (KOCAELİ)
3SUDE İNAN (KONYA)
3MERYEM İCLAL ARSLAN (KONYA)
5AYSUN AĞDEVE (MANİSA)
5YAĞMUR KAHRAMAN (VAN)
7TUĞÇE SAYINER (KÜTAHYA)
7BERİKA KAPLAN (SAMSUN)

 

Kadınlar 63 Kg

1NAZLI ÇOBAN (DENİZLİ)
2ELİF KUŞKU (EDİRNE)
3SÜMEYYE KAYA (MANİSA)
3ZEHRANUR KAYA (KOCAELİ)
5KERİME NUR İŞBECER (MANİSA)
5BUSE SÖĞÜT (TRABZON)
7ALEYNA TUTUŞ (SİVAS)
7SILA GÜRSOY (İZMİR)

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.