İstanbul Balkanspor gençleri puansız başladı
![İstanbul Balkanspor gençleri puansız başladı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/DSC0485-700x420.jpg)
İstanbul U 19/2 Gençler ligi 5.Grupta ligin ilk haftası Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Balkanspor takımı Bayrampaşa Muratpaşaspor takımına 3-2 mağlup oldu.
Haber: Yılmaz Aktepe
Sefaköy Kartal sahasında oynan maçı Ramazan Ordu, Yüksel Büyüktanır ve Abdulsamet Fındık hakem triyosu yönetti.
2015-2016 Futbol sezonunda ilk kez U 19/2 Gençler ligi katılan Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Balkanspor ligin ilk haftasında Bayrampaşa Muratpaşaspor takımı ile karşı karşıya geldi.
Karşılaşama boyunca ev sahibi takım İstanbul Balkanspor takımına karşı üstün futbol oynayan misafir takım Muratpaşaspor Veysel, Kubilay, Eren golleri atarken ev sahibi İstanbul Balkaspor takımının da Yusuf ve Uğurdan geldi.
Misafir takım Bayrampaşa Muratpaşaspor takımı ilk yarıda bulduğu gollerle ligin ilk haftası deplasmanda 3-2 galip gelmesini bildi.
İstanbul Balkanspor takımı ise U 19/2 Gençler liginde ilk çıktığı resmi maçta iyi futbol oynamasına rağmen sahadan 3-2 mağlup ayrılan takım oldu.