İst. Demirspor yeni sezona merhaba dedi
![İst. Demirspor yeni sezona merhaba dedi](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2019/09/İst.-Demirspor-..-700x420.jpg)
Kendi tesislerinde yeni sezona kurban keserek başlayan İstanbul Demirspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Halkalıdaki kendi tesislerinde bir araya gelen İstanbul Demirspor yönetimi ve teknik heyeti, önümüzdeki sezon altyapıda liglerinde mücadele edecek olan İstanbul Demirspor 2019-2029 Futbol Sezonu için kurban keserek yeni sezona başladı.
Dualarla kesilen kurban sonrası Lâcivert -beyazlı ekip Teknik Direktör Hakan Yıldırım eşliğinde takım halinde antrenmanlara başladı. Kurban kesimi öncesi Takım sporcularına hitap eden İstanbul Demirspor Başkanı Seyit Bel futbolculara” Burası sizin eviniz buraya iyi işler yapmaya geldiniz. Takım içerisinde kimin her ne sıkıntısı varsa bize söylemeli. Burada artık büyük bir aile olduk. Bu yıl inşallah büyük başarılar elde edeceğiz.” Şeklinde konuştu.