İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
Hentbolda VELUX EHF Şampiyonlar Ligi’nin Viyana’da gerçekleştirilen kura çekiminde, Beşiktaş Mogaz’ın gruptaki rakipleri belli oldu.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre Viyana’daki EHF genel merkezinde çekilen kura sonucunda, A Grubu’nda yer alan Beşiktaş Mogaz’ın rakipleri şu takımlar oldu:
THW Kiel (Almanya), MKB-MVM Veszprem (Macaristan), Paris Saint Germain (Fransa), RK Celje Pivovarna Lasko (Slovenya), Orlen Wisla Plock (Polonya), HC Prvo Zagreb (Hırvatistan), SG Flensburg Handewitt (Almanya).
VELUX EHF Şampiyonlar Ligi gruplarında ilk maçlar 16-20 Eylül’de, son maçlar ise 2-6 Mart 2016’da oynanacak.