Güreşçilerimizin her zaman yanındayız

65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza uygulanan sokağa çıkma yasağı sonrasında Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’ın direktifleriyle 65 yaş üstü güreşçilerle temasa geçen İl güreş temsilcileri bu güreşçilerle yakından ilgilenmeye devam ediyor.

 

Yasağın başladığı ilk günlerde başlatılan 65 yaş ve üzeri güreşçilerimizin ziyaretleri hala devam ederken, bu güreşçilerimize hem ihtiyaçları soruluyor hem de eşofman takımı hediye edilerek spor yapmaları sağlanıyor.

Bugün de Türkiye’nin dört bir yanında il temsilcilerimiz güreşçilerimizi ziyaret ederek Türkiye Güreş Federasyonun hediyelerini kendilerine takdim ettiler. Bu ziyaretler sırasında oldukça duygusal anlar yaşandı. Bugüne kadar kapılarının çalınmadığını belirten güreşçiler Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın’a teşekkür ettiler. Güreşçiler; “Türkiye Güreş federasyonu Başkanımız Musa Aydın beyin covid 19  virüsü sebebiyle 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi ve ziyaret etme projesi Güreşe hizmet etmiş olan bizleri çok mutlu etti. 65 yaş üstü büyüklerimize yapılan milli takım eşofman jesti  de tüm arkadaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı. Federasyon Başkanımız Musa Aydın beye bu duyarlı davranışından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde görüş bildirdiler.