UA-80077055-1
DOLAR 8,6447
EURO 10,1490
ALTIN 487,08
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
31°C
Parçalı Bulutlu
Sal 26°C
Çar 23°C
Per 19°C
Cum 23°C

Genç Milli Takım Seçmeleri Sona Erdi

Genç Milli Takım Seçmeleri Sona Erdi
30.06.2021
11.276
A+
A-

Judo Federasyonu faaliyet programında yer alan Genç Milli Takım seçmeleri sona erdi.

Genç Milli Takım seçmeleri ikinci gün yapılan toplam 6 sıklet müsabakalarıyla tamamlandı.

Judo Federasyonu tesislerinde bulunan spor salonunda yapılan ikinci gün karşılaşmaları, k57, 63, ve 70; erkekler 73, 81 ve 90 kilolarda ilk yedide yer alan isimler belirlendi.

Müsabakaların genel toplamında; Manisalı judocular 4 birincilik, iki ikincilik ve üç üçüncülükle ilk sırada yer aldı. İstanbullu judocular iki birincilik üç ikincilik ve 4 üçüncülükle ikinci; Kocaelili judocular 2 birincilik, 2 ikincilik ve 4 üçüncülükle üçüncü oldu.

Erkekler 73 Kg

1 UMALT DEMİREL(ANTALYA)

2 NİYAZİ GÖKÇEN (MANİSA)

3 HAMZA AKPINAR (KOCAELİ)

3 SONER KUMTAŞ (İSTANBUL)

5 CEMİL YİĞİT IRMAK (BALIKESİR)

5 BERKAN KUMBASAR (İSTANBUL)

7 ANIL KILIÇKARA (İZMİR)

7 HİDAYET ADIYAMAN (KOCAELİ)

Erkekler 81 Kg

1 BERKE ÇIRPAN (MANİSA)

2 SUAT CAN YAPICI (İSTANBUL)

3 KADİR ALKAN (ŞANLIURFA)

3 ERDAL DANIŞMAN (ORDU)

5 ABDULLAH TEKPINAR (ANKARA)

5 OĞUZ SULHAN KIRIK (SAMSUN)

7 KADİR CAN DEMİR (İSTANBUL)

7 RECEP EM (KÜTAHYA)

Erkekler 90 Kg

1 CEM ATA DEMİRTAŞ (ANKARA)

2 BAHRİ EMİR SABUNCU (İZMİR)

3 OĞULCAN HAVUTCU (MANİSA)

3 İSMAİL YILMAZ (MANİSA)

5 İSKAN TUZ (BİTLİS)

5 YALÇIN ÇALIK (OSMANİYE)

7 İSMAİL ALTINDAĞ (BALIKESİR)

7 YILMAZ BARTU GÖL (ORDU)

Kadınlar 57 Kg

1 EZGİ KARADEMİR (İSTANBUL)

2 HASRET BOZKURT (İSTANBUL)

3 AYŞE NUR TUNCA (KOCAELİ)

3 AYŞENUR BUDAK (KOCAELİ)

5 DİLAY TEKİN (EDİRNE)

5 MERVE ÖNEĞİ (KONYA)

7 ŞİLAN BİTGİN (MANİSA)

7 NAGİHAN GÜL BAYRAKTAR (ANTALYA)

Kadınlar 63 Kg

1 HABİBE AFYONLU (BALIKESİR)

2 AYTEN MEDİHA YEKSAN (İSTANBUL)

3 SELİN ÇAKICI (EDİRNE)

3 BEYZANUR YILDIZTEKİN (KOCAELİ)

5 YAĞMUR NAZ AYDIN (ORDU)

5 FERYAT GÖNÜLTAŞ (SAKARYA)

7 BÜŞRA SEVGİ (MANİSA)

7 GÜLŞAH AYAN (KOCAELİ)

Kadınlar 70 Kg

1 FİDAN ÖGEL (MANİSA)

2 HATİCE VANDEMİR (İSTANBUL)

3 SILA KORKMAZ (BALIKESİR)

3 DİLEM BAĞÇUVAN (EDİRNE)

5 YAĞMUR DOĞAN (İZMİR)

5 SUDENAZ SEVİŞ (DENİZLİ)

7 SENANUR ŞAHBAZ(ANKARA)

7 İLAYDA AYAZ (BİTLİS)

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.