Gaziosmanpaşaspor’da spor faaliyetleri yeniden başladı

Gaziosmanpaşa Spor Kulübü, koronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği Futbol Okulu faaliyetlerine yeniden başladı.

Haber: Erol Eftekin

Gaziosmanpaşaspor Kulübü ,koronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği Futbol okulu faaliyetlerine yeniden başladı. Teknik heyet Sedat Balkanlı Spor Tesislerinde koronavirüs (COVID-19) kapsamında önlemlere büyük özen göstererek futbol branşında öğrencileriyle tekrar bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Tüm dünyada ve ülkemizde yayılan korona virüs (Covid-19) nedeniyle alınan tedbirler kapsamında verilen aradan sonra Gaziosmanpaşaspor Kulübünde yaz spor okulları yeniden faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmeye başladı. Geleceğin futbol yıldızlarını kazandırmayı hedefleyen Yeşil kırmızlı kulüp, büyük ilgi gören futbol okullarına yeni dönem kayıtları almaya başladı. Korona virüsünden dolayı yaklaşık 4 aydır çocuklarından uzak kaldıklarını belirten Gaziosmanpaşa Spor Klübünün başarılı başkanı Ömer Güler, “Futbol çocuklar için hayattır.

Kulüp olarak amacımız çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerine yardımcı olmak, onları sporla buluşturarak boş zamanlarını verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla herkesi yaz spor okulumuza davet ediyoruz. Tecrübeli Eğitmenlerimiz haftalık programlar halinde yaz tatili süresince devam edecek.

Bu süreç sonunda gerekli her türlü tedbir ve önlemi alarak GELECEĞİMİZ SENSİN ve BİZ BU FORMA İLE BÜYÜYECEĞİZ sloganıyla yola çıktığımız oyuncularımızla ve değerli aileleriyle daha güçlü şekilde kaldığımız yerden devam edeceğiz… BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ “Yaz spor okulu kursuna katılmak isteyenler :

0535 780 21 59 numaradan müracaat edebilecekler .