İstanbul 34°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
34°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
Bakırköy ilçesi okullararası sportif müsabakalar genç erkek futbol müsabakaları oynanan final müsabakası ile sone erdi.
Final müsabakası sonunda Ataköy Anadolu lisesini 2-1 yenen Kartaltepe Mesleki Anadolu Lisesi şampiyon oldu.
Dereceye giren sporculara madalyalarını ilçe kaymakamı Adem Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Albayrak ve okul Müdürleri beraber verdiler.
İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Gençlerin spora olan ilgisi her geçen gün artıyor.Bizde bu ilgiyi doğru tespit ederek doğru faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Ücretsiz spor okullarının yanında okullararası sportif müsabakalar organize ederek gençlerimizin kaynaşmalarına zemin hazırlıyoruz. Turnuvaya katılan tüm sporcularımız tebrik ediyorum dedi.