DOLAR 16,6999
EURO 17,4962
ALTIN 969,02
BIST 2.405,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Cum 30°C
Cts 28°C
Paz 27°C
Pts 28°C

CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası Başladı

CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası Başladı
16.06.2022
11.274
A+
A-

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın iş birliğiyle düzenlenen CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası, Sarımsaklı Plajı’nda oynanan eleme karşılaşmalarıyla başladı.

Bugün oynanan eleme maçlarıyla erkek ve kadın kategorilerinde ana tabloya çıkan takımlar belli oldu.

CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası yarın oynanacak ana tablo grup maçlarıyla devam edecek. Ana tablo maçlarında ülkemizi kadınlarda Bahanur Gökalp-Merve Çelebi ikilisinden oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımı, Bahar Toksoy Guidetti-Müge Ocakçı’dan oluşan Axa Sigorta takımı; erkeklerde de Hasan Hüseyin Mermer – Safa Urlu, Necmi Ayberk Güllük-Batuhan Kuru, Yusuf Özdemir-Mustafa Susam ikililerinden oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımları temsil edecek.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

Kadınlar
D Grubu
Bahanur Gökalp/Merve Çelebi (Plaj Voleybolu Kadın Milli Takımı) – Pata/Toko (Vanuatu) Saat: 14.50

A Grubu
Bahar Toksoy Guidetti/Müge Ocakçı (Axa Sigorta Takımı) – Paulikiene/Erika (Litvanya) Saat: 12.20

Erkekler
A Grubu
Hasan Hüseyin Mermer / Safa Urlu (Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımı) – Vandecaveye, Lo./Vandecaveye (Belçika) Saat: 09.00

B Grubu
Yusuf Özdemir / Mustafa Susam (Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımı) – Takken/Guehrer (Avusturalya) Saat: 09.50

C Grubu
Necmi Ayberk Güllük / Batuhan Kuru (Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımı) – Reid/O’Dea B. (Yeni Zelanda) Saat: 10.40

Karşılaşmalar CEV Eurovolley TV’den canlı olarak takip edilebilecek.

Sarımsaklı Plajı’nda düzenlenen uluslararası turnuvada 28 ülkeden (Avustralya, Avusturya, Belçika, Çin, Çekya, Mısır, İngiltere, İspanya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Japonya, Letonya, Lübnan, Litvanya, Norveç, Yeni Zelanda, Polonya, Katar, İskoçya, Sırbistan, İsviçre, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Vanuatu) toplam 102 sporcu boy gösterecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.