Beşiktaş’ın yeni pilot takımı Tahtakale Kartalları  

Beşiktaş, yeni pilot takımı için anlaşma imzaladı. Siyah-Beyazlıların İstanbul Avrupa yakası pilot takımı Avcılar Tahtakale Kartalları Kulübü oldu.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Mehmet Ekşi’yi alt yapının başına getirerek atılım yapan Beşiktaş Yönetimi, bir süre önce Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde pilot takımı arayışlarına başlamıştı. Siyah-Beyazlı kulübün yönetim kurulu pilot takımı için Avcılar Tahtakale Kartalları Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat ile anlaşmaya vardı. İmza töreninde konuşan altyapı koordinatörü Mehmet Ekşi, ”Genç ve yetenekli futbolcularımızı Avcılar Tahtakale Kartallarında tecrübe kazanacak” diye konuştu.

Avcılar Tahtakale Kartalları Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat, Üç yıldır Avcılar Tahtakale Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu olarak faaliyetlerimizi sürdürürken bünyemizde eğitim gören çocuklarımızın tecrübe kazanması için Avcılar Tahtakale Kartalları Spor kulübünü kurarak liglere girdik eğitim gören çocuklarımızdan yetenekli oyuncular çeşitli profesyonel kulüpler talep olması dolayısıyla Beşiktaşımızın altyapı koordinatörü Mehmet Ekşi hocamızla bir araya gelerek öncelikli yetenekli oyuncuların Beşiktaş verilmesi konusunda Siyah-Beyazlıların İstanbul Avrupa yakası pilot takımı Avcılar Tahtakale Kartalları Kulübümüzle anlaşmaya vardık dedi. Beşiktaş, altyapı hocaların sürekli kulübümüzü yakın takip ederek  buradan genç ve yetenekli futbolcularımızı öncelik Beşiktaş daha sonra diğer kulüplere vereceğiz. Beşiktaş gibi büyük bir camia ortak hareket edecekleri heyecanlı olduklarını vurgulayan Yılmaz Canpolat, ”Kulübümüz Beşiktaş’ın her zaman yanında olacak” dedi.