Basın mensuplarına şükran belgesi…
![Basın mensuplarına şükran belgesi…](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2017/01/2k-700x420.jpg)
Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Spor Meydanı Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Muzaffer Batumlu’ya 2016 yılında karateye verdiği hizmetlerden ötürü 2017’nin İlk teşekkür belgesini verdi.
Bugün yapılan TKF İstanbul İl Hakem Kurulu yeni yönetim kadrosunun kaynaşma ve istişare toplantısında Karateye hizmet eden hakem ve emeği geçen basın mensupları şükran belgelerini aldılar. Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, yaptığı konuşmada büyük bir aileyiz, 2017 yılının hayırlı olmasını dilerim dedi. Delihasan konuşmasının son bölümünde ise geçtiğimiz hafta Antalya’da gerçekleşen Hakem ve Antrenör Gelişim Vize Semineri hakkında bilgi verdi.
Hakemlerin performansları hakkında da değerlendirmelerde bulunan Esat Delihasan, “Hakemlerimize olan güvenimiz bir kat daha arttı. Genel ortalamada çok yüksek bir başarı oranı yakaladık. Bu Türk karatesi adına gurur verici bir olaydır.” açıklamalarında bulundu.
Olimpiyat sürecinde her kesime iş düştüğünün altını çizen Başkan Esat Delihasan, “Hakemlerin müsabakaları doğru yönetmeleri, ülkemizi olimpiyatlarda temsil edecek sporcuların belirlenmesinde etkili olacaktır. Bu anlamda hakemlerimize büyük yük düşüyor. Sınavlarda başarı elde eden tüm hakemlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.