Bahçeşehir Koleji  Yeni Yüzlerini Tanıtıyor  

Bahçeşehir Koleji, 2020 – 2021 sezonu için  14 Temmuz Salı günü düzenleyeceği, aynı zamanda dünyada da bir ilk olma özelliğini taşıyan online imza töreniyle start verecek.

10 Temmuz Cuma günü çekilen kuraya beşinci torbadan katılan ve Rusya’nın UNICS Kazan, İspanya’nın Joventut Badalona, Sırbistan’ın Partizan NIS Belgrad, İtalya’nın Umana Reyer Venezia ve Fransa’nın JL Bourg takımlarıyla A Grubuna düşen Bahçeşehir Koleji, yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Son birkaç hafta transferde oldukça hareketli günler geçiren, genç ve iddialı transferleriyle ING Basketbol Süper Ligi ve 7 Days Euro Cup için yeni sezon kadrosunu tamamlayan Bahçeşehir Koleji, yeni yüzlerini düzenleyeceği online imza töreniyle basına ve kamuoyuna tanıtıyor.

Kurulduğu günden bu yana başta altyapı olmak üzere basketbola ciddi yatırımlar yapan ve Türk basketbolunu Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmeyi gaye edinen Kırmızı Ejderhalar, şimdiye kadarki en büyük mücadelesi için heyecan verici bir kadro oluşturdu. Rakiplerine saygılı, adil oyunun üstünlüğüne inanan ve genç basketbolcular için her zaman örnek teşkil etmeyi amaçlayan, Türkiye’nin en büyük eğitim – öğretim kurumuna yaraşır bir şekilde mücadele eden lacivert – kırmızılı ekip, başarılarıyla 200.000’den fazla öğrencisinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Bahçeşehir Koleji, 14 Temmuz Salı günü saat 20.00’da düzenleyeceği, aynı zamanda dünyada da bir ilk olma özelliğini taşıyan online imza töreninde siz kıymetli basın mensuplarını yanında görmekten ve merak ettiği soruları cevaplamaktan kıvanç duyar.