Arzu Özyiğit: ‘’Ülkemize Sevinç Yaşatmak İstiyoruz’’
İsviçre’nin Cenevre kentinde düzenlenen 2016 Rio Olimpiyat Elemeleri kura çekimi sonrasında A Milli Kadın Takım Menajeri Arzu Özyiğit değerlendirmelerde bulundu.
A Milli Kadın Takım Menajeri Arzu Özyiğit, yaptığı açıklamada ‘’Olimpiyatlar’a bir kez katılma başarısı gösteren ve bu kez de Olimpiyat Elemleri’ne katılan takımımız bizi çok mutlu etti. Kuramızın da iyi olduğunu düşünüyorum. Ülkemize bu başarıyı armağan etmek ve sevinç yaşatmak istiyoruz. Umarım A Milli Erkek Takımımız ile birlikte Olimpiyatlar’a katılıp basketbolun ülkemizde ne kadar geliştiğini tüm dünyaya gösteririz. Sezon biter bitmez çalışmalarımıza başlayıp en iyi şekilde hazırlanmayı planlıyoruz. Türkiye’deki tüm sporcular üzerinde çok olumlu motivasyon yarattığını düşünüyorum.’’