İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Artvin’in minik hentbolcuları Türkiye 3. oldular .
Gençlik ve Spor il Müdürlüğü bünyesinde yetişen 2013-2014 doğumlu sporcular Amasya’da yapılan Mini Minikler Hentbol müsabakalarına Artvin il Karması olarak katıldılar.
Yapılan karşılaşmalar sonrası Türkiye üçüncüsü olan minikler Artvin’e mutluluk yaşattılar. Hocaları Murat Ülker “Yürek, emek ve mücadelelerini ortaya koyan sporcularımı kutlar tebrik ederim.
Organizasyonda bizlere destek olan basta sporcularımızın ailelerine, Hentbol Federasyon Başkanı Sayın Uğur Kılıç’a ve her zaman sporcularımızın yanında olan çok değerli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Demirkıran’a çok teşekkür ederim” dedi..