Tekvandocular Bahattin Yetim’i ziyaret ettiler
![Tekvandocular Bahattin Yetim’i ziyaret ettiler](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2017/02/1-1-64-700x420.jpg)
Antalya’da Derece Alan Göktaş Spor Kulübü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’i ziyarette bulundu.
Haber: Hayati Akbaş
Antalya’ da düzenlenen Kulüpler Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası müsabakalarına katılanGöktaş Spor Kulübü Artvin’i başarıyla temsil ettiler.
Sporcular bir birinden başarılı performanslar sergilerken Göktaş Spor Kulübü sporcularından 59 kg Nazlıhan Özcihan ve 51 kg Zeynep Keser Avrupa Üçüncüsü derecesini aldılar.
Müsabakaların tamamlanmasını ardından, ayaklarının tozuyla ilimize dönen, sporcularımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarete İl Müdürü Bahattin Yetim’in yanı sıra İl Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, Göktaş Spor Kulübü Başkanı Aytekin Yıldız, Göktaş Spor Kulübü Taekwondo Antrenörü Emin Gündüz, 59 kg Nazlıhan Özcihan ve 51 kg Zeynep Keser Avrupa Üçüncüsü derecesini alan sporcular katıldı.
Sporcuları tebrik eden İl Müdürü Bahattin Yetim, sporculara tebrik ederek başarılar diledi.