Minikler futbol turnuvası maçları tamamlandı
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin Organize ettiği 10. Küçükçekmece Belediye Başkanlık Minikler Futbol Turnuvası hafta sonu oynan 2.hafta maçları ile tamamlandı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Halkalı Etap Sahasında 2 Grupta 22 takımın kıyasıya mücadele ettiği 2’nci hafta maçlarda 38 gol atılırken bir maç golsüz sona erdi. Sultanmuratspor, Sefaköyspor’u 6-0 farklı skorla mağlup ederek haftaya damgasını vuran takım oldu. 2.Haftada izleyicilere birbirinden güzel goller izleten takımlar, önümüzde ki haftalar için de rakiplerine gözdağı verdi.
1. GRUP | |||||||||
S.NO | TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P | AV. |
1 | K.Ç.Y.ESNAFSPOR | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
2 | SÖĞÜTLÜÇEŞMESPOR | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 6 | 3 |
3 | S.ÇEŞMEBİRLİKSPOR | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 |
4 | SULTANMURATSPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 3 | 5 |
5 | HALKALI TAŞTEPESPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 |
6 | İFASPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 |
7 | İSTANBUL TRABZONSPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 |
8 | ATAKENT 2015SPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | -1 |
9 | SEFAKÖYSPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 3 | -3 |
10 | KOSOVAGÜÇSPOR | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | -2 |
11 | İKİTELLİSPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | -4 |
12 | İSTANBULSİNOPSPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | -6 |
2.GRUP | |||||||||
S.NO | TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P | AV. |
1 | CENNET BARBAROSSPOR | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 1 | 6 | 10 |
2 | BEZİRGANBAHÇESPOR | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 6 |
3 | ÖZYARIMBURGAZSPOR | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
4 | K.Ç.İDMANYURDUSPOR | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 6 | 5 |
5 | İSTANBULSPOR A.Ş. | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 6 | 4 |
6 | İSTANBUL DEMİRSPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 5 | 3 | 5 |
7 | KANARYASPOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
8 | KÜÇÜKÇEKMECESPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 0 | -5 |
9 | GEDİKPAŞASPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | -6 |
10 | HALKALISPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | -6 |
11 | SEFAKÖY KARTALSPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 0 | -9 |
12 | İSTANBUL BALKANSPOR | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 0 | -10 |
Haftanın Toplu sonuçları
1.GRUP
Söğütlüçeşme-İkitelli-2-1
İstanbul Trabzon-Atakent 2015-0-1
Sefaköy-Sultanmurat-0-6
İstanbul Sinop-Halkalı Taştepe-0-3
Yeşilova Esnaf-İFAspor-3-0
S.Çeşme Birlik-Kosova Güç-0-0
2.GRUP
İstanbul Demir-İstanbul A.Ş-1-3
Gedikpaşa-Bezirganbahçe-0-3
Halkalı-Özyarımburgaz-0-3
Sefaköy Kartal-K.Çekmece İdmanyurdu-2-4
Küçükçekmece-Cennet Barbaros-0-3
Kanarya-İstanbul Balkan-3-0