Paşa’nın meleklerinden bayram hediyesi
Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü, Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası (EHF CUP) ikinci maçında Litvanya’nın ZalgirisKaunas takımını 25-24 yenerek 2. tura yükseldi.
Haber: Fatih Bacak
Süleyman EvcilmenSpor Salonu’nda oynanan mücadelenin ilk yarısı Litvanya temsilcisi ZalgrisKaunas’ın 10-12 üstünlüğüyle geçildi. KarşılaşmaMelekleri karşılamayı 54-24 kazanarak adını bir üst tura yazdırdı. Bu sezon genç kadro ile mücadele ettiklerini belirten Birol Ünsal; “Genç oyuncularımız Avrupa kupalarında ilk defa mücadele etiler. Onlara olan güvenimi boşa çıkarmadılar. Genç oyuncularımı tebrik ediyorum. Dünya şehri olan Antalya’yı Avrupa’da temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.Muratpaşa Belediyesi Hentbol’de Türkiye’nin geleceğidir. Avrupada ki başarılarımıza bir yenisini daha ekledik”diye konuştu. Karşılaşmayı izleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve eşi Ümran Uysal maç sonrası oyuncuları sahaya inerek tebrik etti.