TGF Golf Turu Samsun’da devam ediyor
![TGF Golf Turu Samsun’da devam ediyor](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/08/CIMG1797-700x420.jpg)
Dünya’nın ilk ve tek deniz dolgusu üzerine yapılan Samsun Golf Sahası, Temmuz ayında yapılan açılışının ardından Türkiye Golf Federasyonu’nun ikinci organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.
Türkiye Golf Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan TGF Golf Turu A Klasmanı 9. Ayak Turnuvası Samsun’da başladı.
23-25 Ağustos tarihleri arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü’de gerçekleştirilen organizasyonda Klassis Golf Kulübü, Kemer Golf Kulübü, Serik BGA, Antalya Gençler Golf Akademisi, Belek Golf Kulübü, Bolluca Golf Kulübü, Silivri Golf Kulübü, İstanbul Golf Kulübü, Bodrum Golf Kulübü, Gloria Golf Kulübü ve ferdi lisanslı 29 sporcu mücadele ediyor.
9 delikli Samsun Golf Sahası’nda gerçekleştirilen turnuvada erkekler kategorisinde Bolluca Golf Kulübü’nden Koray Varlı 68 Gross skorla, bayanlar kategorisinde ise Klassis Golf Kulübü’nden Tuğçe Erden 75 Gross skorla günü lider tamamladılar.