Fenerbahçe Deplasman Forması taraftarla buluşuyor
![Fenerbahçe Deplasman Forması taraftarla buluşuyor](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/08/h_2-700x420.jpg)
Fenerbahçe’nin 2015/16 futbol sezonunda giyeceği Deplasman Forması, adidas Türkiye tarafından hazırlanan, Fernandao ve Diego Ribas’ın yer aldığı video ile Fenerbahçeli taraftarların beğenisine sunuluyor.
Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, yeni sezon için tasarlanan 3 formanın da farklı ve formaya özgü arma uygulamalarından hareketle “Armanla Fark Yarat” olarak ortaya çıktı.
Deplasman Forması:
2015/16 sezonu Fenerbahçe Deplasman Forması, gri melanj desen üzerinde enine turkuaz çizgiler ile farklı ve şık bir görünüm sunuyor. adidas’ın 2015/16 futbol sezonu tasarım dilini yansıtan forma bisiklet yakası ile öne çıkıyor. Forma’da yer alan Fenerbahçe arması tasarımının bütünüyle uyumlu bir şekilde lacivert üzerine gümüş rengiyle dikkat çekiyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak teknolojiye sahip adidas 2015-2016 Fenerbahçe Deplasman Forması’nın kol uçları ve alt bölümünde yer alan lacivert meş katman formanın şıklığını tamamlıyor.
2015/16 sezonu Fenerbahçe yetişkin formaları 139TL, çocuk formaları ise 105TL’lik satış fiyatıyla, tüm Fenerium mağazaları, adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/fenerbahçe adresinde taraftarın beğenisine sunuluyor.