DOLAR 32,7682
EURO 35,0901
ALTIN 2.459,44
BIST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
26°C
Parçalı Bulutlu
Cts 28°C
Paz 30°C
Pts 29°C
Sal 29°C

18 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda sahne alıyor

18 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda sahne alıyor
05.09.2020
A+
A-

18 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız, 05-13 Eylül 2020 tarihlerinde İtalya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek U18 Genç Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda sahne alıyor.

Millilerimiz, 1. Grup’ta ev sahibi İtalya’nın yanı sıra Belçika ve Bulgaristan ile mücadele edecek. (Slovakya ve Finlandiya turnuvadan çekilmiştir)

U18 Genç Erkek Milli Takımımızın grup aşamasındaki maç programı şu şekilde:

05 Eylül 2020
TSİ 21.00 İtalya – Türkiye

07 Eylül 2020
TSİ 18.00 Bulgaristan – Türkiye

09 Eylül 2020
TSİ 18.00 Türkiye – Belçika

Statü
Tek maç lig usulüne göre oynanacak grup karşılaşmaları sonunda puan cetvelini ilk iki (2) sırada tamamlayacak takımlar, adlarını yarı finale yazdıracak. Yarı final karşılaşmalarında ise grup birincileri, grup ikincileriyle çapraz olarak eşleşecektir.

U18 Genç Erkek Milli Takımı’nın 12 kişilik kadrosu ve teknik ekibi şu isimlerden oluşuyor:

U19 GENÇ ERKEK MİLLİ TAKIMI KADROSU
NOADI SOYADIPOZİSYONU
1HİLMİ ŞAHİNPASÖR
2BURAK SAĞLAMPASÖR
3AYKUT GEDİKSMAÇÖR
4BATUHAN AYDINSMAÇÖR
5SELMAN ATEŞSMAÇÖR
6ALPER AYARSMAÇÖR
7DOĞAN KARAKOÇORTA OYUNCU
8YİĞİT SAVAŞ KAPLANORTA OYUNCU
9ÖZGÜR KARABABAORTA OYUNCU
10BERK DİLMENLERPASÖR ÇAPRAZI
11CAN KOÇPASÖR ÇAPRAZI
12MUHAMMED ARAYLİBERO

 

TEKNİK EKİP
ADI – SOYADIGÖREV
Kazım HidayetoğluKafile Başkanı
Aziz Azad DuralTakım Menajeri
Ali YılmazBaşantrenör
Rıza BarakYardımcı Antrenör
Yakup AktaşYardımcı Antrenör
Murat AtılKondisyoner
Hamza GüçlüMasör
Ümit MestanFizyoterapist
Alperen Ulusalİstatistik Antrenörü

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.