İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Beylikdüzü Belediyesi 2022 Yaz Spor Okulları’nın kapanış ve madalya töreni, Kavaklı Hasan Doğan Stadyumu’nda gerçekleşti.
4 bin 450 öğrencinin katıldığı törende madalya heyecanı yaşayan minik sporcular unutulmaz bir gün geçirdi. Öğrencileri tebrik ederek heyecanlarına ortak olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Beylikdüzü Belediyesi olarak evlatlarımızın daha sağlıklı olmaları adına çaba gösteriyoruz. Yaz Spor Okulları ile çocuklarımız kendilerini keşfetsin istiyoruz. Onlara spor yapma alışkanlığı kazandırmayı, bunun yanında fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Beylikdüzü’nde daha çok sporcu yetişsin, Beylikdüzü daha çok spor yapsın, daha sağlıklı olsun istiyoruz” dedi.