Söğütlüçeşme Birlik’ten 63 aileye erzak yardımı!
![Söğütlüçeşme Birlik’ten 63 aileye erzak yardımı!](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2020/04/birlik-orjinal................-700x420.jpg)
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü resmi sitesinden Başkan Soner Karapınar yaptığı açıklamada, ’’Dünya büyük bir sınavdan geçiyor. Kulüp olarak biz de taşın altına elimizi koyduk. Ülke olarak bu zor günleri hep birlikte aşacağız.
Haber: Yılmaz Aktepe
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü yönetim kurulu Ramazan Ramazan’ı şerifin münasebeti ile örnek bir davranışa imza attı. Mavi Beyazlı yönetim, birlik ve beraberliğin önem arz ettiği bu günlerde ihtiyaç sahibi ailelere erzak yarımında bulundu. Kulüp Başkanı Soner Karapınar ve yönetim kurulunun talimatıyla hazırlanan 63 adet gıda paketi, ihtiyaç sahibi olan ailelere erzak yardımında bulunuldu.
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü resmi sitesinden Başkan Soner Karapınar yaptığı açıklamada, ’’Dünya büyük bir sınavdan geçiyor. Kulüp olarak biz de taşın altına elimizi koyduk. Ülke olarak bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Yönetim kurulumuz arasında topladığımız yardımlarımız ile hem gıda ürünlerini topladık hem de manav alışverişini sağlayıp 63 adet gıda paketi, ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırdık.
Başkan Karapınar, ayriyeten Küçük bir yavrumuzun ameliyat masraflarının bir kısmını karşılamanın gururunu yaşıyoruz. Ramazan ayında birçok ailenin yükünü bir nebze azaltmamız da bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz. Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü olarak mücadele gücümüzü ve birlik beraberliğimizi koruyarak her zaman bu davanın yaşayacağını tüm dünyaya göstermeye devam edeceğiz” diye açıklamalarda bulundu