İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Atatürk Spor Salonu’nda 3 gün süren şampiyona, yıldızlar kategorisinde yapılan müsabakalarla tamamlandı. Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, ilk kez Türkiye Minikler ve Yıldızlar Şampiyonası’nı büyükler kategorisinden bağımsız olarak düzenlemeye başladıklarını söyledi.
Şampiyonanın yaklaşık 50 ilden bin 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşmesinin kendilerini memnun ettiğini belirten Kayıcı, bu kadar geniş katılımı beklemediklerini, bunun altyapı çalışmaları adına da sevindirici olduğunu kaydetti. Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Arısoy da seneye Kick Boks Milli Takım Kampı’nın Aksaray’da yapılacak olmasından memnuniyet duyduklarını belirterek, spor ekonomisinin kente önemli katkıları olduğunu ifade etti.