U-19 Şampiyonu Ağrı Gençlerbirliği spor oldu
![U-19 Şampiyonu Ağrı Gençlerbirliği spor oldu](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/02/12715518_10153416670242951_8671632278036900761_n-700x420.jpg)
Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından yapılan açıklamada Ağrı 2015-2016 futbol sezonunda U-19 kategorisinde Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübünün sezonu şampiyon olarak tamamladığı bildirildi.
ASKF Başkanı Erkan Kösedağ; ” 2015-2016 futbol sezonunda alt yapı kategorilerinden U-19 müsabakaları Ağrı Gençlerbirliği Spor ile Bayazıt Spor arasındaki müsabaka ile tamamlandı. Müsabakalar sonucunda Ağrı Gençlerbirliği Spor, ligi lider tamamlayarak şampiyon oldu. Nisan ayında düzenlenecek olan U-19 Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etme hakkı kazandı. Kupalarını diğer kategorilerle birlikte alacaklar” dedi
Futbolcuları ve teknik heyeti kutlayan Kösedağ ;”Ağrı Gençlerbirliği Spor oyuncularını ve teknik ekibini kutluyorum. U-19 ligine katılım gösteren diğer kulüplerimize de teşekkür ediyorum ” dedi