ZM Decor’un yeni koleksiyonu Aslı Hünel imzalı

Tasarım dünyasının global markalarından ZM DECOR, sanatçı Aslı Hünel ile birlikte kapsül koleksiyon hazırladı.

Yeni yıl öncesi yılbaşı sofralarına renk katarak keyifli sohbetlere eşlik edecek birbirinden şık tasarımda “Göz” teması kullanıldı. Aslı Hünel’in ZM Decor için hazırladığı bu tasarımda güzel bir göz ve uzun kirpikler, baktığımızda yansıttığımız pozitif enerjiyi ifade ediyor. Gözlerimiz ile kalbimiz arasında görünmeyen bir bağ olduğunu, kalbimizle hissettiklerimizi çoğu zaman gözlerimize yansıttığımızı vurgulayan Sanatçı Aslı Hünel ve ZM Decor’un kurucusu Melisa Eraydın’ın kendi gözlerinden esinlenerek tasarladıkları “Göz” temalı koleksiyon Aralık ayından itibaren satışa sunulacak. Aslı Hünel ve ZM Decor işbirliği ile hazırlanan tasarım içinde tabak, kahve fincanı, mag ve şık masaların olmazsa olmazı hoş kokulu ve bittiğinde el kremi olarak da kullanılabilecek organik mumlar bulunuyor.
Yeni yıl öncesi çıkarılan koleksiyonun tanıtımı Four Seasons Hotel Aqua Restaurant’da yapıldı. Davete sanatçı Aslı Hünel ve Melisa Eraydın’ın yakın dostları Berrin Zorlu, Pervin Dinçer, Bilge Kuru, Rabia Kurşun, Monik İpekel, Meltem Demir, Reyhan İpeker, Serap Sarı, Zeynep Toker, Saruhan Ünel, İsmail Acar, Buket Aydın sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.
ZM Decor

Melisa  Eraydın’ın 2014 yılında İstanbul’da kurmuş olduğu ZM Decor,  kısa sürede yurt içi ve yurt dışı küresel pazarda ev dekorasyon ürünlerinde kendine özgü orijinal tasarımları ile adından söz ettiriyor.
Melisa Eraydın’ın Mimar olarak aldığı eğitim ve iş hayatında biriktirdiği tecrübeleri; ev dekorasyonu ve sofra sunum ürünlerinde şık tasarımlara ve kaliteli üretime dönüşerek, sektörde haklı ve aranan bir marka olarak yerini almıştır.
ZM Decor kendi tasarımı olan tabak, bardak, kahve fincanları, cay bardakları ve mırra setlerin üretimini Türkiye’de yapmaktadır. Tasarımlarında kaliteli el işçiliği ile canlı renklerin, motiflerin arasında kullandığı altın dikkat çekiyor.
 ZM Decor 6’lı ve 12’li takımlarının yanı sıra ilk defa 2’li ve 4’lü setler oluşturarak kullanışlı ve şık bir trende imza atmıştır.
Melek kanatları, şal desenli, ekoseli tasarımlarını cesurca tabak, fincan ve bardaklara uygulayarak şık vazgeçilmez masalar oluşturmaktadır.
İstanbul’da Bağdat Caddesinde bulunan showroomu dışında ZM Decor, online satış, İzmir, İskenderun, Çanakkale, Antalya ve Trabzon’da bayilikleri de mevcuttur. Yurtdışında Amerika NYC’de bulunan Robert De Niro, Al Pacino, Kim Besinger gibi ünlülerin müdavimi olduğu restoranda birbirinden şık ZM Decor imzalı tasarımlar kullanılmaktadır. Ispanya, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Ortadoğu, Kıbrıs, İngiltere, Almanya gibi ülkelere satışı bulunmaktadır. Ayrıca, Türk kültüründe ki Mırra’ya yeni ve farklı bir yorum getirerek sektörün öncü markası olmayı başarmıştır.
Restoranlar, oteller ve şirketler için kurumsal ürün tasarımı, üretimi ve satışları da devam etmektedir.