Yılmaz Canpolat: “Türk futbolunun geleceği altyapılardır”  

Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat, tüm takımlarının başkanlarına sesleniyor altyapıya önem verin.

Haber: Muzaffer Batumlu

2019 Eylül ayında kurulan Avcılar ilçesinin yeni kulübü olan Avcılar Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat, Fifa Kokartlı Eski hakemlerimizden Binali Kartal ve spor basının önde gelen isimleri ile Başkan Canpolat’ın verdiği sabah kahvaltısında bir araya geldik. Yılmaz Canpolat Başkan güleç yüzlü gönlü zengin Türk sporuna hizmet vermenin heyecanını yaşayan bir spor adamı olduğunu gözlemledim. Brova Başkan Canpolat, geleceğimizi emanet ettiğimiz gençleri bir araya getirmiş futbolu ve futbolcu nasıl olunur temasını oyuncularına bir nakış gibi işliyor. Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat, tüm takımlarının başkanlarına sesleniyor  altyapıya önem verin. Tahtakale Kartalları Spor Kulübü olarak  yarışmacı kulüp olma yolunda ilerlediklerini söyleyen Canpolat, amaçlarının da futbol okullarından yetişen her oyuncunun Beşiktaş’a gidemeyeceği için ilçedeki diğer spor kulüplerine de futbolcu kaynağı sağlamak olduğunu belirtti. İster BJK futbol okulu ister Tahtakale Kartalları Spor Kulübünün kapıları futbola ilgisi ve yeteneği olan tüm çocuklara açık olduğunu belirten Canpolat, tüm kulüplerimiz alt yapılarına önem vermelidir dedi.

Avcılar Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu  yeniden 15 Ağustos’ ta çalışmalara başladı

Avcılar Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Genel Koordinatör Yılmaz Canpolat, pandemi döneminde çocuklarımızın ve toplum sağlığı için ara verdiğimiz okul faaliyetlerimiz kaldığımız yerden yeniden başladık. Tüm Dünyada ve Ülkemizde Coronavirüs salgını yüzünden hayatın durduğu ülkede futbol sektörü de süreçten etkilenirken, yaklaşık 6 ay sonra yeni normalleşme ışığında hafta sonu çalışmalara başladıklarını ifade etti.

Avcılar Tahtakale Kartalları Spor tesislerinde genç ve deneyimli Teknik Direktörler tarafından çalışmalara başlayan siyah-beyazlılar geleceğin yıldız futbolcuları, uzun bir aradan sonra sahalara dönmenin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Minik futbolcularının antrenmanlarını aileleri de izliyor.