DOLAR 17,9593
EURO 18,2479
ALTIN 1.027,25
BIST 2.857,18
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 31°C
Çar 32°C
Per 30°C
Cum 31°C

Yıldızlar Epe Federasyon Kupası Sona Erdi

Yıldızlar Epe Federasyon Kupası Sona Erdi
28.01.2022
11.437
A+
A-

Antalya ev sahipliğinde 25-26 Ocak tarihlerinde düzenlenen Yıldızlar U17 Epe Federasyon Kupası, iki gün süren karşılaşmaların ardından son buldu. Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu’nda 62 yıldız epecinin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda Nilahsen Erten ve Murat Meriç birincilik kupasını elde eden isimler oldu.

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2021-2022 yılı faaliyet takviminde yer alan organizasyonda; Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Mersin, Sakarya ve Samsun’ olmak üzere Türkiye’nin 11 ilinden eskrimciler Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde piste çıkarak iki gün boyunca federasyon kupasını kazanmak için ter döktü.

Organizasyonda dereceye giren sporcular ile başarılı sporcu antrenörleri ‘Emir Şendut, Deniz Soykan, Yiğit Akdeniz ve Sertaç Taha Güldaş’ kupalarını; Manavgat Gençlik Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya’nın elinden aldı.

Program dahilinde ilerleyen günlerde ise; 29-30 Ocak’ta ‘Genç Kızlar/Erkekler Flöre’, 1-2 Şubat’ta ‘Yıldız Kızlar/Erkekler Kılıç’ ve 5-6 Şubat tarihlerinde ise ‘Genç Kızlar/Erkekler Kılıç’ kategorilerinde karşılaşmalar yapılacak.

25-26 OCAK GENEL KUPA SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR EPE

1-Nilahsen Erten (Alfa Eskrim SK)

2-Zeynep Gürsu (Alfa Eskrim SK)

3-Bahar Erkun (Antalya Ferdi)

YILDIZ ERKEKLER EPE

1-Murat Meriç (Alfa Eskrim SK)

2-Burak Türkdil (TED SK)

3-Tuna Aykut (Alfa Eskrim SK)

Yıldız Kızlar Epe Antrenörleri

1-Emir Şendut

2-Deniz Soykan

3-Yiğit Akdeniz

Yıldız Erkekler Epe Antrenörleri

1-Deniz Soykan

2-Sertaç Taha Güldaş

3-Emir Şendut

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.