DOLAR 18,5775
EURO 18,2744
ALTIN 1.012,82
BIST 3.392,13
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
20°C
Parçalı Bulutlu
Çar 21°C
Per 20°C
Cum 21°C
Cts 21°C

U11-U13 Erkekler Serbest-Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nda İlk Madalyalar Sahibini Buldu

U11-U13 Erkekler Serbest-Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nda İlk Madalyalar Sahibini Buldu
14.04.2022
11.460
A+
A-

U11-U13 Erkekler Serbest-Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nda ilk madalyalar sahibini buldu.

Afyonkarahisar’da düzenlenen U11-U13 Erkekler Serbest-Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonasında ikinci günün sonunda 30 kg, 41 kg, 62 kg ve 88 kilolarda repechage (repesaj) mücadelelerinin ardından final heyecanı yaşandı. Sıralamaya giren sporculara kulüplerinin antrenörleri tarafından madalyaları taktim edildi.

Turnuvanın Üçüncü günü 34 kg, 44 kg, 57 kg ve 68 kilo eleme müsabakaları ile devam edecek.

İkinci Gün Kürsüye Çıkan Sporcular

Grekoromen Stil
U11- 30 kg: 1. Umar Kordanov, 2. Miri Güven, 3. H. Beytullah Kaya, Berat Alperoğlu
U11- 41 kg: 1. Samet Yiğit Taşkın, 2. Eren Cin, 3. Mehmet Asan, Mustafa Eymen Sivri
U11- 62 kg: 1. Muhammet Mirza Kaygın, 2. Devrim Efe Şahin, 3. Muhammed Kırıs, Bünyamin Sarıaslan
u11- 88 kg: 1. Hüseyin Can Uke, 2. Sait Musa Barıse, 3. Eren Sene, 4. Hamza Umut Kahve
U13- 30 kg: 1. Z. Eymen Demiray, 2. Mustafa Güven, 3. V. Emin Bucak, M. Ali Kaya
U13- 41 kg: 1. Selahattin Eyük Koçak, 2. Khalid Achmız, 3. Gökdeniz Alperoğlu, Utku İlbars
U13- 62 kg: 1. Halil İbrahim Yiğit, 2. Süleyman Baran Özpay, 3. Emirhan İbrahim Doğan, Namık Paşa Öztürk
U13- 88 kg: 1. Efe Arslan, 2. Arda Özmutlu, 3. Yahya Şencan, Efehan Ercan

Serbest Stil
U11- 30 kg: 1. Hamza Çetin, 2. Andrei Dermanji, 3. Ahmet Can Karaaslan, Emre Berat Acıbadem
U11- 41 kg: 1. Bayram Kalın, 2. Osman Yıldız, 3. İbrahim Armutlu, Ömer Sait Duran
U11- 62 kg: 1. Hamza Yakup Oran, 2. Emir Hamza Bolat, 3. Muhammed Can Kılıçaslan, Abdullah Efe Çelik
U11-88 kg: 1. İlker Semih Gürbüz, 2. Ahmet Soysal, 3. Muhammet Ali Aytas, 4. Muhammet Emin Cerrahoğlu
U13- 30 kg: 1. Yusuf Eren Koçak, 2. Anas Ayanov, 3. Savaş Coşkun, Mert Taha Çakır
U13- 41 kg: 1. Ali Mustafa, 2. Muhammed Umut Güneş, 3. Necati Bozkurt, Aydıncan Gümüşdağ
U13- 62 kg: 1. Abdulaziz Sayro, 2. Yusuf Arasan, 3. Egehan Lütfü Pehlivan, Uğur Alp Tuzcu
U13- 88 kg: 1. Nedim Yasir Metin, 2. Yunus Doğruel, 3. Eyüp Emre Ayeş, Fatih Buğra Dede

Üçüncü Gün Yapılacak Olan Final Müsabakaları

Grekoromen Stil
U11- 34 kg: 1/2- Berat Uzunoğlu, Ahmet Emirhan
U11- 44 kg: 1/2- Rüzgar Manalı, İbrahim Can Deniz
U11- 57 kg: 1/2- Berat Avcı, Hüseyin Arslan
U11- 68 kg: 1/2- Metehan Ünver, Efe Baran Karakoç
U13- 34 kg: 1/2- Cuma Hanelci, Cihan Yalçın
U13- 44 kg: 1/2- Deniz Arnaut, Furkan Öden
U13- 57 kg: 1/2- Hamit Gümüş, Muhammet Yiğit
U13- 68 kg: 1/2- Yusuf Keskinkaya, Abdulhalık Bal

Serbest Stil
U11- 30 kg: 1/2- Abdulah Sarı, Mert Coşkun
U11- 44 kg: 1/2- Recep Tayyip, Ali Bakan
U11- 57 kg: 1/2- Burak Çakmak, Poyraz Bilgin
U11- 68 kg: 1/2- Naim Yıldız, Metin Kenan Çalışkan
U13- 34 kg: 1/2- Arif Bulut, M. Mustafa Alpar
U13- 44 kg: 1/2- İbrahim Balta, Lyutfi Nassigov
U13- 57 kg: 1/2- Oğuzhan Yıldırım, Süleyman Cerit
U13- 68 kg: 1/2- Göktuğ Dal, Furkan Taş

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.